Proč právě Korejská kosmetika

 

Historie korejské kosmetiky (K-Beauty) sahá až do Starověku. Vzhledem k dlouhému vývoji není žádným překvapením, že jihokorejští výrobci kosmetiky přiblížili své produkty v péči o pleť, tělo a vlasy téměř k dokonalosti. Unikátní složení, inovativní postupy při výrobě, ale i velká konkurence jihokorejských značek zaručuje rok od roku kvalitnější produkci korejských kosmetických přípravků.


Proč začít s korejskou kosmetikou?


1) Kosmetika skutečně pro každého
S plně přírodními přípravky, na kterých si korejská kosmetika zakládá nemusíte mít obavy, že by vaše tělo reagovalo negativně. Korejská kosmetika je zkrátka vhodná pro každého, i pro ženy s citlivou pokožkou.

2) Kvalita, kvalita a ještě jednou kvalita
Přírodní ingredience využívané při výrobě kosmetiky se samozřejmě odráží na vysoké kvalitě. Korejská kosmetika je považována za nejkvalitnější na celém světě. Není divu, že obliba jihokorejských značek stoupá nejen v USA, Asii, ale i v Evropě.

3) Velký výběr přípravků
Jihokorejské ženy si v péči o pleť zakládají na několika rozdílných krocích, při kterých využívají různé přípravky. Díky tomu jsou produktové řady korejské kosmetiky značně rozšířené a svůj přípravek si vybere skutečně každý.

4) Inovace a neustálý progres
Korejský trh s kosmetikou platí za nejdynamičtější v celé Asii. Každý přípravek, který se vám dostane do rukou má záruku nejen kvality, ale i záruku dlouhodobého výzkumu a inovativních postupů ve výrobě.

art-rachen-8SGKhWXzlKQ-unsplash

5) Neotřelý přístup
Žádný ze světových výrobců kosmetiky si nedovolí využívat takové ingredience jako jihokorejští producenti. Posuďte sami: využívat v kosmetických přípravcích zlato, med, různé druhy čajů nebo rašelinu je vážně neotřelý přístup k výrobě kosmetiky. Jenže ono to vážně funguje.

Korejská kosmetika značky Kundal
Název značky Kundal je složenina slov kunst a kindal. Kunst znamená dovednost a kindal lze volně přeložit jako vztah k přírodě. Základní filozofie značky tedy vychází z jejího názvu: přírodní a kvalitní suroviny jsou základem každého výrobku. Na našem e-shopu naleznete skladem celou řadu produktů této populární značky.

blog kundal